Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

Referencje

referencje copywriter

 

Referencje copywriter


Lotus Grill

Copywriter Referencje


Po Nosie.PL

Copywriter Referencje

Współpracowałem z Panią Olgą przez dwa miesiące, przez ten czas zredagowaliśmy masę tekstu. Z racji tego, że jestem osobą niezdecydowaną, często zmieniałem zdanie. Za każdym razem, kiedy to robiłem, Pani Olga wykazywała ogromną cierpliwość i poprawiała tekst do momentu, aż byłem usatysfakcjonowany, starając się jednocześnie doradzić. Ani razu nie odczułem, że mogę zostać naciągnięty na pieniądze. Jeżeli szukają Państwo profesjonalisty to polecam tylko i wyłącznie usługi Olgi Wyszkowskiej.

Piotr Januszkiewicz
serwis PoNosie.pl


Sento

Copywriter Referencje

Nie jestem polonistą, dlatego, aby odpowiednio mieć zredagowany tekst mojej strony skorzystałem z wyobraźni
p. Olgi. Szczerze polecam innym, którzy zastanawiają się jak napisać tekst, który przemówi do innych; nie warto próbować być copywriterem, pozwólcie czynić powinność p. Oldze, a tekst będzie gotowy w mgnieniu oka!!!

POLECAM

Dariusz Domagalski
www.naszfotoalbum.pl


 

iggymats

Copywriter Referencje

Pani Olga Wyszkowska, na podstawie umowy o dzieło, podjęła się przygotowaniu tekstów na stronę główną serwisu www.iggymats.com oraz stworzeniu haseł reklamowych marki Iggy Mats. Praca została dostarczona w wyznaczonym terminie, wszystkie zredagowane treści były bardzo ciekawe i kreatywne. Zakres wykonanych przez Panią Olgę Wyszkowską prac, wybiegał nawet poza ustalone wcześniej zlecenie. Kontakt bardzo sympatyczny, rzeczowy, komunikacja szybka i bezproblemowa.

Polecam.

Katarzyna Kozińska
Iggy Mats